Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Zajki - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Rogowo

Rogowo(Zajki + 22 km)

1 690 000 zł138 m² 12 246,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż, parterowy dom wolnostojący położony w Rogowie gm.Choroszcz. Nowoczesna bryła, funkcjonalny układ na jednym pozimie oraz położenie przy samym lesie to zestaw cech domu idealnego! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brzeziny

Brzeziny(Zajki + 6 km)

396 000 zł70 m² 5 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 790 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska znajdującego się w miejscowości Brzeziny, gm. Trzcianne, pow. moniecki. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Izbiszcze

Izbiszcze(Zajki + 23 km)

390 000 zł75 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 406 m²

** Siedlisko **izbiszcze ** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą siedliska w Gminie Choroszcz w powiecie białostockim. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rzędziany

Rzędziany(Zajki + 19 km)

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:26 076 m²

Siedlisko nad narwią wyjątkowa posiadłość Z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż przestronna nieruchomość położona w jednej z najbardziej malowniczych części Podlasia tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Góra

Góra(Zajki + 17 km)

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 077 m²

Dom wolnostojący z dużą działką 3077 m Góra, pow. moniecki Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 70 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 3077.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kulesze Kościelne

Kulesze Kościelne(Zajki + 24 km)

290 000 zł88 m² 3 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Stare Niziołki. Gmina: kulesze Kościelne. Powiat: wysokomazowiecki. Województwo: podlaskie. Otoczenie: spokojna, rolnicza okolica, typowa dla regionu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mońki(Zajki + 25 km)

800 000 zł243 m² 3 292,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną, zlokalizowaną w miejscowości Mońki, przy ulicy pck 12. Oferta skierowana jest do inwestorów poszukujących aktywów z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mońki(Zajki + 25 km)

1 190 000 zł196 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej części Moniek. Nieruchomość o powierzchni 196 m usytuowana jest na działce 631 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Tykocin

Tykocin(Zajki + 12 km)

465 000 zł148,67 m² 3 262,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej. Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Zajki

Zajki,podlaskie

199 000 zł73 m² 2 726,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Polecamy Państwu dom letniskowy zlokalizowany w miejscowości Zajki. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio nad rzeką Narew. Na działce o powierzchni 2600mkw znajduje się dom letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zajki

Zajki,podlaskie

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam działkę wraz z całorocznym domem nad rzeką Narew, 2km od Biebrzańskiego Parku Narodowego, dom nowy z pustaka, kominek, duży salon na dole i na górze, z tarasu widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zajki

Zajki,podlaskie

340 000 zł160 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom całoroczny z pustaka,piętrowy(160m2) z kominkiem oraz obszernym tarasem wychodzącym na południową stronę z widokiem na Dolinę Narwi. Działka w przepięknym miejscu, nad.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij